Hůlkárna Walking cane Hulkarna Coral
Walking cane Hulkarna Coral
Walking cane Hulkarna Coral
Item code: cz103
- Product desription
- Ask about this product
Walking cane Hulkarna Coral
Parameters:
| Length | 94 cm |
| Diameter | 2,5 - 3 cm |
| Handle length | 22 cm |
| Colour of the stick | brown |
| Weight capacity | is not supporting (this cane is a decorative accessory) |
| Stick material | chestnut |
| Handle material | horn |
| Part of cane is | metal spike |

















