Hůlkárna Walking canes with round handle Walking stick for nature
Walking stick for nature
Walking stick for nature
Item code: f151M
- Product desription
- Ask about this product
Walking stick for nature
Parameters:
| Length | 92 cm |
| Diameter | 2 - 2,5 cm |
| Colour of the stick | brown |
| Handle color | brown |
| Weight capacity | standard (weight capacity is 100 kg) |
| Stick material | chestnut |
| Handle material | chestnut |
| Usage | Perfect for walks in the woods. |
| Part of cane is | metal spike |

















