Hůlkárna Ergonomic walking canes Gastrock Leopard ergonomic walking stick
Gastrock Leopard ergonomic walking stick
Gastrock Leopard ergonomic walking stick
Item code: 44128
- Product desription
- Ask about this product
Gastrock Leopard ergonomic walking stick
Parameters:
| Colour of the stick | dark with pattern |
| Handle color | black |
| Largest adjustable height | 100 cm |
| Smallest adjustable height | 77 cm |
| Handle shape | ergonomical (choose an option) |
| Weight capacity | standard (weight capacity is 100 kg) |
| Stick material | hliník |
| Handle material | plastic |
















